Zakończenie roku szkolnego 2007 - 2008

Już wakacje!!!

W tysiącach polskich szkół, a więc i w „Jedynce” zabrzmiał dzisiaj ostatni dzwonek. Od 20 czerwca, przez ponad dwa miesiące, szkolne ławki będą świecić pustkami. Koniec wstawania bladym świtem, wkuwania na kolejny sprawdzian, czytania lektury. Rozpoczęły się wakacje!!!

Radośni uczniowie w galowych strojach, zaproszenie goście i jak zwykle niezawodni w takich momentach rodzice, wypełnili pięknie przygotowaną na tę uroczystość halę sportową.

Gorąca (w dokładnym tego słowa znaczeniu) atmosfera sprawiła, że przemówienia zaproszonych gości choć krótkie, to zawierały istotne dla wszystkich podziękowania, dobre rady i miłe, bo wakacyjne życzenia.

Pani Dyrektor Małgorzata Koc uhonorowała pracę uczniów i przy pomocy Zastępcy Burmistrza Miasta Ewy Konarzewskiej, Przewodniczącej Rady Rodziców Katarzyny Pacholskiej wręczyła im dyplomy, nagrody książkowe za wysokie wyniki w nauce i aktywność w różnych kołach zainteresowań.

Rozdanie świadectw, wzajemne podziękowania i miłe słowa padły już bardziej kameralnie, w zaciszu klas. Jeszcze tylko pamiątkowe zdjęcie uczniów z wychowawcą i… wakacyjny luz!!!