Mikołajki

Jest taki dzień w roku, w którym każdy z radością na twarzy ogląda się wokół, by kogoś ucieszyć, obdarzyć. Jest taki dzień w roku, gdy miłość się w sercach podwaja i światłem jaśnieje wśród zmroku - to dzień Świętego Mikołaja.
Dzieci wierzą w Mikołaja. Marzą o spotkaniu z nim, dlatego też niejednokrotnie postanawiają dopomóc szczęściu i składają zapotrzebowanie u władcy Laponii. Niektóre marzenia się spełniają.
6 grudnia do drzwi wszystkich klas zapukał Mikołaj. Zadawał dzieciom trudne i łatwe pytania, słuchał opowieści o tym, że dzieci są grzeczne, słuchają pani, pomagają rodzicom. Gość z Laponii obdarował je słodkościami od Rady Rodziców. Mikołajowi towarzyszyły przepiękne śnieżynki, które pomagały Mikołajowi w rozdawaniu słodkich prezentów.
Dziękujemy Mikołajowi za to, że zechciał do nas przyjechać i za otrzymane podarki. W dniu dzisiejszym nie zabrakło uśmiechów i radości na buziach wszystkich dzieci.

Do widzenia Mikołaju! Do zobaczenia za rok!