Bal Karnawałowy

„Dyskoteka u Baby Jagi”

Choinka w naszej szkole to czas, kiedy wszyscy uczniowie prezentują swoje umiejętności aktorskie na scenie. Pod kierunkiem swoich nauczycieli ciężko pracują, aby przybyłych widzów przenieść w świat baśni. Nasi aktorzy ze swego zadania wywiązali się znakomicie.. Program artystyczny był bardzo różnorodny i bogaty. W świat baśni przeniosło nas przedstawienie pt. „Dziewczynka z zapałkami”. Każdy po obejrzeniu tego spektaklu, które niosło ze sobą głębokie przesłanie, nie przejdzie obojętnie obok ludzkiego nieszczęścia i biedy. Dziewczęta z grup tanecznych „Gimnolandii” i „Tanclandii” wprowadziły piękną muzykę i ruch w nasze serca.. Poruszały się znakomicie w rytm muzyki, jak zawodowe tancerki. Całość zakończyła się „Dyskoteką u Baba Jagi”, gdzie uczniowie klas IV – VI bawili się przy muzyce. W trakcie zabawy dyskotekowej został przeprowadzony konkurs na najbardziej oryginalne przebranie. Największe wrażenie na wszystkich uczestnikach balu zrobił Pan Kleks. Czy na was też? Oceńcie sami, oglądając zdjęcia. Wszyscy uczestnicy konkursu zostali wyróżnieni upominkami.

Barbara Biała

„ Bal u Kopciuszka”

10 stycznia , na pięknie udekorowanej hali sportowej, odbył się szkolny bal karnawałowy. Dzieci klas I-III przebrały się w ciekawe i kolorowe stroje różnych postaci z bajek i przybyły na „ Bal u Kopciuszka”. Uczniowie z klas I-VI bawili się na „Dyskotece u Baby Jagi”. Bawiliśmy się wesoło przy dźwiękach wesołej muzyki. Potem odbyły się atrakcyjne konkursy –wybór najpiękniejszego przebrania, tańce w parach.
Następnie rodzice zaprosili nas na pyszny, słodki poczęstunek. Podczas przerwy obejrzeliśmy też wystawę prac dzieci z Czytlandii i Bibliolandii.

Na zakończenie tej fantastycznej imprezy obejrzeliśmy przedstawienie pod tytułem „Dziewczynka z zapałkami”, ciekawe tańce i układ aerobikowy w wykonaniu uczniów naszej szkoły uczestniczących w zajęciach Scenolandii, Tanclandii i Gimnolandii.

Bal karnawałowy był niezapomnianym wydarzeniem w naszej szkole.

Uczniowie klasy II a