Zabawa andrzejkowa klas I-III

25 listopada odbyła się zabawa andrzejkowa klas I-III naszej szkoły . Zebranych przywitali członkowie Małego Samorządu Uczniowskiego, którzy na ten wyjątkowy wieczór zamienili się w piękne wróżki i wspaniałych wróżbitów. Wróżyli sobie wszyscy: dziewczynki i chłopcy, a nawet panie wychowawczynie. Od dawien dawna wiadomo bowiem, że jest to wieczór pełen magii i wróżb, których nie mogło zabraknąć i u nas. Uczniowie byli bardzo ciekawi, co czeka ich w najbliższej przyszłości. Święty Andrzej ich nie zawiódł i zgodnie z tradycją uchylił rąbka tajemnicy, przepowiadając między innymi imię wybranki lub wybranka, kim zostaną w dorosłym życiu, co czeka ich wkrótce na łonie szkoły i rodziny. Wróżby dostarczyły wszystkim wiele śmiechu i radości. Mamy nadzieję, że wszystkie się spełnią. Ale andrzejki to nie tylko przepowiadanie przeszłości, to przede wszystkim dużo, dużo dobrej, wspólnej zabawy. Rodzice przygotowali także coś dla ciała – słodki poczęstunek. Pamiętając, że andrzejkowy wieczór pełen czarów zdarza się tylko raz w roku, czekamy już z niecierpliwością na następny rok.