Początek roku szkolnego 2009/2010

Już wakacje są za nami,
szybko minęły letnie dni,
jesień staje przed oknami,
nowy rok szkolny puka już do drzwi.

Wszystko, co dobre szybko się kończy. Wakacje 2009 przeszły do historii. Po ponad dwumiesięcznej przerwie spotkaliśmy się ponownie - wypoczęci, opaleni, z uśmiechami na twarzach i pełni zapału do pracy. Szczególnie ciepło powitaliśmy nowych uczniów z klas pierwszych i oddziału przedszkolnego, którzy po raz pierwszy przekroczyli próg naszej szkoły. I chociaż na początku na ich buziach panował niepokój, to ciepłe słowa pani dyrektor Małgorzaty Koc i pana Burmistrza Miasta Jarosława Siekierko oraz uśmiechy nowych pań, rozwiały wszelkie obawy i niepokoje. Wierzymy, że nasza szkoła stanie się waszą szkołą, a nauka w niej niech będzie dla was owocna i przyjemna. Mamy nadzieje, że pozostali uczniowie tez nie spoczną na laurach i będą brać aktywny udział w życiu szkoły, w konkursach, zawodach sportowych i olimpiadach, rozsławiając imię naszej szkoły na terenie powiatu, województwa, a nawet kraju. A wy drodzy nauczyciele? Dla Was 1 września oznacza początek ciężkiego, pełnego pracy roku. Życzymy Wam wytrwałości w dążeniu do osiągnięcia wyznaczonych celów, zdrowia i spokoju oraz systematycznych przygotowań do wprowadzenia ważnych i bardzo potrzebnych zmian. Niech ten rok szkolny spełni marzenia wszystkich nas.

Dla przypomnienia - pierwszy dzień wakacji już 26 czerwca!

E.K.M.