II Diecezjalny Konkurs "Święci i bohaterowie Ziemi Łomżyńskiej"

8 czerwca 2010 r. w budynku Katolickiego Gimnazjum i Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży odbyło się podsumowanie II Diecezjalnego Konkursu "Święci i bohaterowie Ziemi Łomżyńskiej" przebiegającego pod hasłem "Święci i Błogosławieni Kapłani Ziemi Łomżyńskiej". Honorowy patronat nad konkursem objął Kurator Oświaty w Białymstoku, Marszałek Województwa Podlaskiego, Prezydent Miasta Łomży i Biskup Łomżyński. Patronem medialnym było Diecezjalne Radio Nadzieja. Spośród 206 prac plastycznych, które wpłynęły na konkurs ze szkół podstawowych Diecezji Łomżyńskiej, prace naszych uczennic - Justyny Żurowskiej z kl.Vb i Roksany Mirek z kl. IVa zostały wyróżnione. Opiekunami dziewcząt były p. Maria Śmigielska i siostra Miriam.

Gratulujemy Justynie i Roksanie oraz ich opiekunom.
Życzymy kolejnych sukcesów plastycznych.