Bal u Kopciuszka 2010

BAL U KOPCIUSZKA

Któż nie zna bajki o Kopciuszku? Oto piękna, pracowita dziewczyna spędza całe dnie ciężko pracując. W przedstawieniu Białostockiego Teatru Lalek bohaterka jest pokojówką w hotelu. Ale pewnego dnia, za sprawą czarów jej los się odmienia! Czary te możliwe są wyłącznie w teatrze lalek. Kopciuszek udaje się na wielki bal, na którym poznaje wymarzonego księcia…. A jeśli dodać do tego niezwykły wystrój, bogato zdobione stroje, wspaniały świat teatru lalek oraz przygrywających na żywo muzykantów – nie pozostało nam nic innego, jak tylko z tego zaproszenia skorzystać. Było cudownie, bajecznie. Bawiliśmy się doskonale z Kopciuszkiem, księciem, wróżkami, małą różową świnką i Czerwonym Kapturkiem. Spotkaliśmy się też ze Świętym Mikołajem, który wszystkich obdarował tabliczką mlecznej czekolady. Było cudownie, bajecznie… Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś ktoś nas zaprosi na taki bal. Przecież czary się zdarzają … trzeba tylko bardzo tego chcieć.

Uczniowie klas I - III
z wychowawczyniami