Noworoczne życzenia

Noworoczne Życzenia

W dniu 12 stycznia 2009 r. uczniowie klasy integracyjnej II a pod kierunkiem wychowawcy p. Joanny Godlewskiej i nauczyciela wspomagającego p. Moniki Zdziarskiej zorganizowali spotkanie z okazji Nowego Roku. Uczestnikami byli uczniowie klas drugich wraz z wychowawcami i przedstawiciele rodziców. Swoją obecnością zaszczyciły również dyrektor szkoły p. Małgorzata Koc oraz wicedyrektor p. Elżbieta Julia Śladewska.
Dzieci przedstawiły prezentację artystyczną pt. ,,Noworoczne życzenia”. Program zakończyły efektownym tańcem z pomponami. Występy małych artystów zostały nagrodzone gromkimi brawami. Spotkanie przebiegało w miłej i ciepłej atmosferze. Na pożegnanie zaproszeni goście otrzymali własnoręcznie wykonane kartki z życzeniami noworocznymi.

A tak to wyglądało...