Dzień Kobiet

Uczniowie klasy III c pragnąc uświetnić Dzień Kobiet w naszej szkole, przygotowali występ składający się z wierszy, piosenek i tańców. Dnia 5 marca zaprosili na popołudniowe spotkanie najważniejsze kobiety – mamy. Lekko stremowani ale skoncentrowani bezbłędnie wykonali wszystkie zaplanowane etapy przedstawienia. Żywiołowa, reakcja mam, uśmiechy i gorące oklaski były dla uczniów największą nagrodą. Po występie wręczyli mamom kwiaty i zaprosili do wspólnego tańca przy piosence ,,Love me do’’ legendarnego zespołu The Beatles. Obecni na spotkaniu tatusiowie, częstowali Panie i ,,małych aktorów’’ wspaniałym, przepysznym tortem.

Następnego dnia 6 marca dwa razy powtórzyli swój występ dla nauczycieli i uczniów klas I-III. Występ udał się na ,,szóstkę’’. Sądząc po reakcji widowni – śmiech i równie gorące oklaski, cieszę się niezmiernie, że zaplanowany prze ze mnie dzień relaksu i humoru sprawdził się w 100 %!

Korzystając z okazji zakończę cytatem z przedstawienia:

,,Przyjmijcie Panie ukochane
serdeczne życzenia.
Niech dla Was los szczęśliwy
nigdy się nie zmienia
lecz niech zawsze lśni bez końca
jak wiosenny promyk słońca’’.