Dzień Edukacji Narodowej

Tegoroczne obchody Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole stały się doskonałą okazją do wyrażenia podziękowań za twórczy wysiłek nauczycieli i innych pracowników szkoły uczestniczących w ambitnym dziele kształtowania szlachetnych serc i światłych umysłów swoich wychowanków. Uroczystość uświetniło przybycie zaproszonych gości: Burmistrza Miasta – pana Jarosława Siekierko oraz Przewodniczących Rady Rodziców — pani Danuty Roszkowskiej i pana Andrzeja Laskowskiego . Były życzenia, podziękowania i nagrody dla pedagogów oraz pracowników administracji i obsługi.W atmosferze serdecznych życzeń zaprezentowano program artystyczny w wykonaniu uczniów klas IV — VI. Dzieci w sposób niezwykle wyrafinowany zobrazowały wybrane problemy i sytuacje z życia szkoły, oddając istotę pracy nauczyciela. Życzymy sobie , aby współczesny nauczyciel w gąszczu procedur, priorytetów i ewaluacji nie zatracił tego, co w procesie dydaktycznym najważniejsze, a więc pasji, z jaką wychowuje młode pokolenia i przekazuje im wiedzę.