Dzień Dziecka

Radosne święto wszystkich dzieci, obchodzone od ponad pół wieku, na stałe wpisało się w kalendarz dni świątecznych. Dzień Dziecka jest jednym z tych dni roku szkolnego, które kojarzą się z radością, zabawą i niespodziankami. W tym roku obchodziliśmy 1 czerwca oglądając występy utalentowanych uczniów naszej szkoły – finalistów Szkolnego Konkursu „MAM TALENT”.

Przed społecznością szkolną wystąpili:
Julia Grabowska – śpiew
Martyna Wyszyńska – śpiew i recytacja
Magdalena Zawistowska – taniec
Roksana Mirek – śpiew i recytacja
Zespół wokalno – taneczny z klasy IId
Grupa taneczna „OASIS” z klasy Ic

Występy uczniów oceniało Jury w składzie:
p. Elżbieta Śladewska - wicedyrektor
p. Urszula Kostro - nauczyciel kształcenia zintegrowanego
p. Agnieszka Faszczewska – nauczyciel świetlicy
p. Iwona Zbrzeźniak – Pietrszko – nauczyciel języka angielskiego
p. Monika Zalewska - nauczyciel języka angielskiego

Uczniowie klas I – III bardzo dobrze się bawili. Każdy mógł wziąć udział w konkursie na temat Dnia Dziecka – chętni odpowiadali na zadane pytania, a za dobrą odpowiedź otrzymywali kolorowego balonika. W czasie obrad Jury mogliśmy obejrzeć przedstawienie pt. „Szkoła na wesoło”, które przygotowały dzieci ze świetlicy szkolnej „Kaskada” pod kierunkiem nauczycieli świetlicy – p. Agnieszki Faszczewskiej, p. Renaty Gniazdowskiej i p. Justyny Gawrysiak. Było bardzo miło, a brak słonka rekompensowały dziecięce uśmiechy.

Pod koniec poznaliśmy zwycięzców I Edycji Szkolnego Konkursu „MAM TALENT”. Oto oni:

Nagroda Główna:
Roksana Mirek

Wyróżnienia:
Magdalena Zawistowska
Martyna Wyszyńska

Gratulujemy!

Uczennice otrzymały statuetki i dyplomy. Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu "MAM TALENT". II edycja szkolnego konkursu już za rok....