Choinka szkolna

Karnawał to miła, szalona, pełna wrażeń, kolorów, dźwięków, smaków i zabaw tradycja, nie tylko dla dorosłych. To czas oczekiwany, świąteczny i kolorowy. Nieodłącznym jej elementem są bale karnawałowe. Zagościły one już dawno w szkołach, przedszkolach, świetlicach, ogniskach, klubach dziecięcych. W naszej szkole organizacja takiego balu jest już tradycją. 10 stycznia klasy 4-6 bawiły się przy muzyce dyskotekowej. W Balu udział wzięła bardzo duża liczba dzieci, które znakomicie bawiły się przy dźwiękach najrozmaitszych utworów muzycznych. W trakcie zabawy p. Maria Śmigielska, p. Małgorzata Gorczyca oraz p. Barbara Biała przeprowadziły konkursy:taniec na gazecie, jedzenie jabłka zaczepionego na sznurku , taniec z krzesł ami, taniec z balonami, konkurs wiedzy o tematyce zimowej , konkurs zręcznościowy oraz na najbardziej oryginalne przebranie. Wszyscy odważni, którzy zgłosili się do udziału w zabawach zostali nagrodzeni upominkami.

Dziękujemy Wszystkim za wspaniałą zabawę!
Sami zobaczcie co to był za bal…

Tego samego dnia na hali sportowej odbył się bal kostiumowy. Wzięli w nim udział uczniowie klas I – III. W tym roku całą imprezę prowadził zespół muzyczny CAPITAL, co sprzyjało wspaniałej zabawie. Najmłodsi uczniowie naszej szkoły, jak zwykle w sprawie kostiumów spisali się pierwszorzędnie. Można było spotkać Indianina, bawiącego się z Księżniczką i Japonką, Królową Śniegu, tańczącą z Clownem i Mała Biedroneczką, Zorro ukrywającego się tłumie Rycerzy i Wojowników Ninja, Diabła i Anioła, hasających w jednej parze oraz wiele innych postaci z przeróżnych bajek. Wszyscy, którzy chcieli się bawić ( zawsze znajdą się jakieś marudy) zgromadzili się wokół pana wodzireja i tańczyli w rytmach wesołej muzyki. Utworzono długiego tanecznego węża, muzyczny pociąg, wesołe wielobarwne korowody. Nie zabrakło też wielu fascynujących konkursów, w których wszyscy chcieli brać udział, no i oczywiście wygrywać. Wybrano także Króla i Królową Balu. A rodzice, jak co roku postarali się o coś słodkiego dla swoich milusińskich.

Wszystkim, którzy się przyczynili do zorganizowania tej wspaniałej imprezy,
serdecznie dziękujemy!